Tom KauLitz Turkey Fan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom Kaulitz Turkiye Fan Club.!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D

3 posters
YazarMesaj
berra-bill
Yeni Üye
Yeni Üye
berra-bill

bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D Empty
MesajKonu: bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D   bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 9:21 am

Kucuk kiz sinifta Fen Bilgisi dersinde birden parmak kaldiriverdi: "Ogretmenim ben bisey sormak istiyorum!!" "Evet seni dinliyoruz..?" "Benim anneannemin bebegi olur mu???" Ogretmen tabi cok sasirmis ama "anneanneler bebek yapmak icin biraz yaslidirlar" diye gülumsemis.. Bizim bidik yine sormus: "Peki annemin bebegi olur mu??" Ogretmen cevaplamis: "Annelerin bebegi olur ama yaslari ilerledikce bebekleri olma ihtimali de azalir" Derken kucuk kiz "Peki ogretmenim.."demis.. "ya benim bebegim olurmu??" Ogretmen gulmus: "Canim senin yasin daha cok kucuk, olur mu oyle sey??" Bunun uzerine arka siralardan erkek cocuklardan biri bagirmis: "BAAAAAK!!! BEN SANA BISEY OLMAZ DEMEMIS MIYDIM".
Very Happy:D:D:D
miss
Misafir

MesajKonu: Geri: bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D   bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 11:30 pm

clap ay oldum
OnLyou*
Admin
Admin
OnLyou*

MesajKonu: Geri: bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D   bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 3:54 pm

Zuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy:D:D:D:D:D O ne yha Very Happy:D:D:D Koptum anasını Very Happy:D:D:D
Berracım bitanecm payLasm icin saoL cnm Very Happy
https://tomkaulitz.yetkin-forum.com
daFy
Moderatör
Moderatör
daFy

MesajKonu: Geri: bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D   bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:36 pm

AmyLéé demiş ki:
Zuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy:D:D:D:D:D O ne yha Very Happy:D:D:D Koptum anasını Very Happy:D:D:D
berra-bill
Yeni Üye
Yeni Üye
berra-bill

MesajKonu: Geri: bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D   bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D I_icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 6:12 am

miss demiş ki:
clap ay oldum

Very Happy:D
berra-bill
Yeni Üye
Yeni Üye
berra-bill

MesajKonu: Geri: bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D   bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D I_icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 6:12 am

daFy demiş ki:
AmyLéé demiş ki:

bişey dil hayatın siz yeterki beğenin

bEN SANA DEMEMİŞ MİYDİM??:D:D
1 sayfadaki 1 sayfası